سفارش آگهی مفقودی در اصفهان می تواند حضوری و آنلاین برای چاپ در روزنامه های کثیرالانتشار محلی و سراسری ایران انجام شود؛ در ادامه هر دو روش را برایتان توضیح داده ایم:

چاپ آگهی در اصفهان برای روزنامه های کثیرالانتشار استانی و سراسری ایران می تواند به دو صورت غیرحضوری و حضوری سفارش داده شود:

سفارش آگهی در اصفهان به صورت آنلاین برای چاپ در روزنامه

سفارش آنلاین آگهی در اصفهان برای چاپ در روزنامه های کثیرالانتشار محلی و سراسری را می توان از طریق سامانه تأیید شده و مطمئن «رویداد آگهی» انجام داد. سفارش غیرحضوری آگهی از طریق این سایت مزایای بسیاری برای متقاضیان دارد. با سفارش آگهی از این طریق علاوه بر راحتی، سرعت و دقت در ثبت؛ پس از انتشار آگهی، نسخه های چاپی و دیجیتال روزنامه برای شما ارسال خواهد شد تا هرچه آسوده تر از آن برای ادامه روند دریافت المثنی مدارک مفقودی یا هر خواست دیگری بهره برداری کنید.

راحتی کاربری، امنیت کامل سایت با بهره گیری از «درگاه امن» و عضویت «ای‌نماد»، ضمانت محافظت از داده های شخصی، استفاده از فرم های پیشفرض جهت سهولت در ثبت آگهی و ... از مزایای این سامانه رسمی جهت ثبت سفارش آگهی و چاپ در روزنامه های کثیرالانتشار است.  

چاپ آگهی مفقودی در اصفهان به صورت غیرحضوری با پشتیبانی 24/7

سفارش آگهی مفقودی در اصفهان برای چاپ در روزنامه های پرتیراژ تأیید شده محلی و سراسری با استفاده از سامانه رویداد آگهی با پشتیبانی تیمی همراه است. متقاضیان می توانند جهت هرگونه مشورت و راهنمایی در این زمینه با برقرای تماس از پشتیبانی بهره مند شوند.

شماره تماس با پشتیبانی رویداد آگهی:  09912033954

Order to print a missing ad in Isfahan for publication in the newspaper
آگهی در اصفهان برای چاپ در روزنامه کثیرالانتشار

 

سفارش آگهی در اصفهان به صورت حضوری جهت چاپ در روزنامه

سفارش آگهی در اصفهان جهت چاپ در روزنامه های کثیرالانتشار محلی «اصفهان امروز» و سراسری «رویداد امروز» با مراجعه به دفاتر شرکت رسانه رویداد پارسی و روزنامه های آن امکان پذیر است.

برای چاپ آگهی در اصفهان جهت انتشار در روزنامه های کثیرالانتشار؛ می توانید با مراجعه حضوری به آدرس زیر یا از طریق تماس با تلفن های اعلام شده سفارش خود را ثبت کنید:

آدرس دفتر روزنامه اصفهان امروز و رویداد امروز: اصفهان- میدان آزادی- خیابان دانشگاه- نرسیده به سه راه حکیم نظامی- کوچه شهید روحانی- پلاک ۵

تلفن دفتر روزنامه اصفهان امروز جهت سفارش آگهی: 03136293750

ضرورت ثبت آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار:

  • الزام قانونی برای درخواست مدارک المثنی
  • جلوگیری از سوء استفاده به وسیله مدارک گم شده

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه هایی که به صورت گسترده چاپ و توزیع و البته در ایران با مجوز وزارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می شوند برای هر مدرک یا سند هویتی و شناسایی، گواهینامه های رانندگی، تحصیلی و مالکیتی گم شده انجام می شود.

انواع آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار:

  • آگهی مفقودی گذرنامه
  • آگهی مفقودی شناسنامه
  • آگهی مفقودی کارت هوشمند ملی
  • آگهی مفقودی گواهینامه رانندگی
  • آگهی مفقودی مدارک شناسایی و اسناد مالکیتی خودرو و موتور سیکلت
  • آگهی مفقودی مدارک تحصیلی
  • آگهی مفقودی کارت بازرگانی
Printing ads in Isfahan for newspapers
سفارش آگهی در اصفهان برای چاپ در روزنامه

 

هزینه آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار

روزنامه های کثیرالانتشار بر اساس قیمت سفارش آگهی تسط نهاد ناظر در 2 گروه روزنامه های کثیرالانتشار کم هزینه و روزنامه های کثیرالانتشار پرهزینه فعالیت می کنند:

هزینه آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار کم هزینه:

اگرچه به طور معمول هزینه آگهی در روزنامه بسته به حجمی که آگهی در روزنامه اشغال می کند و محل قرارگیری آن متفاوت است. اما به دلیل آنکه معمولا آگهی های مفقودی مدارک و اسناد در متن های پیشفرض و با مشخصات سفارش دهنده و جایگاه مشخصی در روزنامه های معتبر و پرتیراژ درج و چاپ می شوند از تعرفه های ثابت سالانه برخوردارند. قیمت سفارش آگهی مفقودی در این گونه روزنامه برای هر بار چاپ از 200 هزار تومان تا 400 هزار تومان تفاوت دارد. این تفاوت بها بیشتر به سیاست گذاری تجاری مجموعه روزنامه ارتباط دارد تا کیفیت چاپ، شمارگان انتشار یا موضوعاتی از این قبیل.

هزینه سفارش آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار پرهزینه:

بهای چاپ آگهی در روزنامه های محدود و کثیرالانتشار پرهزینه بیشتر از 3 برابر روزنامه های کم هزینه است. هزینه چاپ در این روزنامه ها در تاریخ نگارش این مطلب از حدود 600 هزار تومان شروع می شود و ممکن است بسته به نگرش مالی مجموعه و قدمت روزنامه بیشتر هم باشد. آگهی در روزنامه های پرهزینه بیشتر برای اعلان مجامع و تغییرات شرکت های بزرگ تجاری استفاده می شود.     


سفارش آگهی در اصفهان برای چاپ در روزنامه کثیرالانتشار محلی و سراسری چگونه ثبت می شود؟  
چاپ آگهی در اصفهان برای روزنامه کثیرالانتشار سراسری «رویداد امروز» و روزنامه پرتیراژ محلی «اصفهان امروز» هم به صورت غیرحضوری و حضوری امکان پذیر است. متقاضیان می توانند برای ثبت سفارش آنلاین آگهی در روزنامه، از طریق سامانه «رویداد آگهی» اقدام و یا برای سفارش حضوری به دفاتر روزنامه به آدرس: اصفهان- میدان آزادی- خیابان دانشگاه- نرسیده به سه راه حکیم نظامی- کوچه شهید روحانی- پلاک ۵، مراجعه کنند. شماره تماس پشتیبانی سایت رویداد آگهی؛ 09912033954 و شماره تماس دفتر روزنامه جهت امور آگهی 03136293750 است.


چرا ثبت آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار ضروری است؟

سفارش و درج آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار اگرچه در بیشتر مواقع نخستین الزام قانونی برای صدور المثنی مدرک و سند گم شده است، از آن مهمتر اما ثبت آگهی مفقودی مدارک و اسناد؛ مهمترین اقدام حقوقی برای جلوگیری از تبعات سوء استفاده افراد سودجو و سارقان با مدرک و سند گم شده است. آگهی مفقودی روزنامه در حقیقت اطلاعیه ای است که پس از مفقودی در صورت جرم و کلاهبرداری به وسیله سند و مدرک گم شده توسط دیگران، در محاکم و مراجع قضایی اثبات می کند که  که مدرک تان نزد شما نبوده، شما گم شدنش را به جامعه اعلام و آن را از درجه اعتبار ساقط کرده اید.


چاپ آگهی در اصفهان از طریق سامانه رویداد آگهی چه مزایایی دارد؟
با ثبت آگهی در سامانه رویداد آگهی متقاضیان می توانند از مزایای بسیاری چون؛ امنیت کامل پرداخت و حفاظت از داده ها، سرعت و دقت در سفارش و ثبت، سهولت در استفاده از متون دقیق قانونی مورد نیاز و دریافت نسخه های چاپی و دیجیتال روزنامه پس از انتشار آن از طریق پست و پیامرسان ها بهره مند شوند.


آگهی مفقودی در اصفهان جهت سفارش چاپ در روزنامه های کثیرالانتشار و تأیید شده رسمی معمولا در پی مفقودی مدارک و اسناد و برای درخواست المثنی آنها ثبت می شود. این روند البته برای آگهی های ثبتی و انواع دیگر آن نیز انجام می شود. اگرچه اعلام مفقودی مدارک و اسناد از طریق آگهی در روزنامه معمولا برای شروع درخواست المثنی بیشتر مدارک از نظر قانونی الزامی است؛ اما جدای از آن، این کار مهمترین اقدام برای پیشگیری از سوءاستفاده از مدارک گم شده به ئسیله مجرمان و افراد سودجوست.